Gegužės 5 d., įgyvendinant projektą „Sujunkime krantus 3“, vyko įtraukioji veikla „Patirčių kelionė“ Neringos gimnazija. Veiklos tikslas – stiprinti mokinių socialinius ryšius, bendradarbiavimą, pažinti aplinką per patirtinį ugdymą bei skatinti įtrauktį bendrose veiklose.
Po įtraukiųjų pamokų Neringos gimnazijos vienuoliktokas Brandonas mokiniams pravedė pažintinę ekskursiją po Nida miestelį. Mokiniai turėjo galimybę ne tik susipažinti su vietovės istorija ir kultūra, bet ir patirti bendrystę bendraujant su bendraamžiais.
Kelionės metu aplankyta Parnidžio kopa, grožėtasi unikaliu gamtovaizdžiu bei aplinka, taip pat lankytasi Kuršių nerijos nacionalinis parkas. Veiklos skatino mokinių pažinimo, komunikavimo ir socialines kompetencijas, suteikė naujų patirčių bei stiprino tarpusavio ryšius.
Džiaugiamės prasminga partneryste, šilta bendryste ir galimybe mokytis vieniems iš kitų per bendras patirtis.





























